Tani rower elektryczny z gwarancją sprzedawcy

Tani rower elektryczny z gwarancją sprzedawcy

Kupując rower elektryczny w serwisach aukcyjnych, na giełdzie czy od małego importera otrzymamy taką gwarancję, która tak naprawdę nie ma żadnej wartości. Najczęściej nie będzie można tego zrealizować, ponieważ okaże się, że nie ma kontaktu z firmą, która nam to sprzedawała.

Sprzedawcy chętnie będą odpowiadają na maile, gdy ktoś będzie chciał kupić rower, ale sytuacja mocno się zmieni, gdy okaże się, że coś ze sprzętem jest nie tak. Jeśli odda się na gwarancję taki rower może się okazać, że nie będzie ona przyjęta, ponieważ się okaże, że firma nie istnieje.

Zaufany sklep rowerowy

Sami prowadzimy taki właśnie serwis sprzedaży rowerów elektrycznych i często spotykamy się z tego typu problemami klientów. Odwiedzają nas ludzie, którzy szukają pomocy przy naprawie takiego roweru. Próbują oni najpierw reklamować sprzęt u sprzedawcy, jednak okazuje się, że nie da się skontaktować z firmą, która nam taki rower sprzedała. Dlaczego nie ma szans w tej sytuacji na naprawę? Ze względu na niską cenę nie byłyby one przewidziane w naprawie. Przepisy wymagając gwarancji, dlatego teoretycznie kupimy rower z gwarancją, ale nie uda się z niej skorzystać.

Elementy rowerowe

Tani rower elektryczny z gwarancją dystrybutora

Najczęściej nie ma kontaktu ze sprzedawcą, rower był importowany na własną rękę, a gdy się go otwiera okazuje się, że w środku znajdują się nietypowe elementy, które niestety nie sprawdzają się zbyt dobrze i najczęściej będzie trzeba zdecydować się na montaż zupełnie nowego napędu do takiego roweru, by dało się przywrócić mu normalną pracę i funkcjonowanie w praktyce.

O serwisie

Rewolucja rowerowa dzieje się na naszych oczach. Po rowery elektryczne sięgamy coraz pewniej i częściej, dlatego warto zagłębić się w ten temat.

Na łamach naszego portalu przekazujemy najciekawsze informacje z branży rowerów elektrycznych. 

Warto zobaczyć