Ceny rowerów elektrycznych

Ceny rowerów elektrycznych

Najprostsze rowery elektryczne będą kosztować około tysiąc złotych. Jednak nawet modele dwukrotnie droższe nie zmieszczą się w widełkach, które będą dawały nam szansę na średnie wymagania jakościowe. Krótko mówiąc można powiedzieć, że to zabawki z najniższej półki, które będą wykonane ze słabych materiałów i dostają one również najtańszy osprzęt, który niestety już w trakcie pierwszych kilometrów będzie można nas rozczarować.

Ceny rowerów elektrycznych

Ciekawy sprzęt, który będzie niezły zaczyna się tak naprawdę od kwoty około 3,5 tysiąca złotych. Jeśli ktoś nie ma szczególnych wymagań przy takiej cenie będzie miał już sprzęt, którym rzeczywiście się nie rozczaruje.

Wygodny rower elektryczny

Dla osób, które chcą ze sprzętu regularnie korzystać robiąc przy tym spore dystanse będzie trzeba się liczyć z tym, że wydatek sięgnie nawet 5-6 tysięcy złotych. Dopiero w takiej kwocie będzie można znaleźć dobry rower z osprzętem markowym i trwałą oraz mocną baterią a także z niezłym silnikiem.

Rower elektryczny z najwyższej półki

Górna granica jest właściwie trudna do określenia. Znajdziemy oferty z rowerami, które będą kosztować nawet ponad 20 tysięcy złotych. Są to już bardzo lekkie, wydajne i szybkie pojazdy, które mają świetną wytrzymałość.Parametry roweru elektrycznego

Dlatego jeśli chcecie poruszać się po mieście na pewno warto także brać pod uwagę koszt każdego przejechanego kilometra. Pod tym kątem elektryczny rower będzie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ za każdy kilometr zapłaci się od 5 do 8 groszy, a wiec żaden inny pojazd z tym rowerem nie wygra. Od tej strony będzie to najlepsze możliwe rozwiązanie.

O serwisie

Rewolucja rowerowa dzieje się na naszych oczach. Po rowery elektryczne sięgamy coraz pewniej i częściej, dlatego warto zagłębić się w ten temat.

Na łamach naszego portalu przekazujemy najciekawsze informacje z branży rowerów elektrycznych. 

Warto zobaczyć